2014-12-24
24 грудня у центрі дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Цього року працювали 4 секції: «Екологія, біологія науки про землю, хімія», «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство мовознавство», «Математика, астрономія, фізика, технічні науки» та «Історія».
У заході взяли участь 27 учнів – членів шкільних наукових товариств із 10 загальноосвітніх навчальних закладів. Теми представлених робіт:
«Негативний вплив на довкілля занедбаного буровугільного розрізу Верболозівський"«Кургани – могили – як заповідні частини екосистеми степу"
«Моніторинг рівня екологічної освіченості та культури учнів Ясинуватської ЗШ І-ІІ ст.»
«Зеленій, квітуй, рідна школа»
«Екологія та поширення жука оленя на території села Добронадіївка»
«Бобри на території Чрвонокам'янської сільради"
«Роль води в природі»
«Вирощування озимого часнику"
«Атмосфера та її проблеми. Шляхи подолання забруднення»
«Харчування і здоров’я»
«Життя під мікроскопом»
«Образ знедоленої України у творчості поетів"
«Образ ліричного героя у збірці Олександра Олеся «З журбою радість обнялась»
«Походження та творення українських прізвищ (на матеріалі учнів Войнівської ЗШ І-ІІІ ст.)»
«Цікаві факти про українську мову»
«Роль фразеологізмів в творчості Михайла Коцюбинського»
«Застосування векторів у природничих науках»
«Методи розв’язування задач з параметрами"
«Методи розв’язування рівнянь вищих степенів»
«Проблема електрозбереження у світі та Україні»
«До проблеми пошуку альтернативних джерел енергії»
«Безкоштовне та платне програмне забезпечення»
«Екобудинок – будинок мрії»
«Олександрійщина в 1941-1943 роках: друга сторона медалі (архівні документи)»
«Трипілля – майбутнє чи минуле»
«Історико-археологічна характеристика курганів Олександрійського району»
«У пошуках загублених сіл»
Переможцями стали:
«Екологія, біологія науки про землю, хімія»
І місце - Сидорчук Дар’я (Добронадіївська ЗШ І-ІІІ ст., керівник Федоров В.М.);
ІІ місце - Притиченко Віта (Шарівський НВК, керівник Іванова А.М.);
ІІІ місце - Харченко Ганна (Войнівська ЗШ І-ІІІ ст., керівник Балацький Л.Ю. );
«Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство мовознавство»
І місце – Шалига В., Качалова О. (Войнівська ЗШ І-ІІІ ст., керівник Гвоздецька Л.Д.);
ІІ місце – Волобуєв Олександр (Косівська ЗШ І-ІІІ ст., керівники Данилюк І.А., Нікуліна Н.О.);
ІІІ місце – Бугайченко Карина (Користівська ЗШ І-ІІІ ст., керівник Різніченко Т.О.);
«Математика, астрономія, фізика, технічні науки»
І місце – Сиротюк Марія (Користівська ЗШ І-ІІІ ст., крівник Чернецька В.Д.);
Федоров Антон (Головківська ЗШ І-ІІІ ст., керівник Чабан В.В.);
Рибалка Вадим (Улянівська ЗШ І-ІІІ ст., керівник Коломоєць С.Д.);
ІІ місце – Скуратовський Анатолій (Користівська ЗШ І-ІІІ ст., Чернецька В.Д.);
ІІІ місце – Гаврюшенко Роман (Головківська ЗШ І-ІІІ ст., керівник Метка Н.І.).
«Історія»
ІІ місце – Рикова Вікторія (Головківська ЗШ І-ІІІ ст., керівник Спільник А.В.);
Якименко Ростислав (Войнівська ЗШ І-ІІІ ст., керівник Балацький Л.Ю.).
Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.